Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

RS

Spital bei Michelhausen
Odkaz v originálnom znení:

Ich habe mir - neben einigen Anderen - die Firma Drevotrend genau angesehen; schließlich die Errichtung meines Landhauses sehr intensiv verhandelt und dabei liebenswürdige, verständnisvolle, innovativ-flexible und fachlich ausgezeichnete Partner im Ehepaar Hajtman gefunden. Sie haben die Planung des Vollholzhauses meinen Wünschen und Ideen voll angepaßt, die niederösterreichischen Normen für thermische Isolierung, etc. erfüllt und ökonomisch zufriedenstellend kalkuliert. Ihre freundlichen, technisch exzellenten Handwerker haben schließlich diesen Plan in erstaunlich kurzer Zeit zu meiner größten Zufriedenheit realisiert; es ist ein Wohlfühlhaus erster Kategorie geworden! Das ist absolut nicht selbstverständlich, aber bei dieser Firma gelebte Kultur! Danke!

RS, Spital bei Michelhausen


Pozrel som si, popri iných, dôkladne aj firmu Drevotrend; nakoniec som veľmi intenzívne rokoval o postavení môjho domu a pritom som našiel ochotných, chápavých, flexibilne inovatívnych a odborne vynikajúcich partnerov v manželoch Hajtmanových.

Oni plne prispôsobili projektovanie domu z masívneho dreva mojim prianiam a predstavám, splnili normy na termoizoláciu a iné normy platné v Dolnom Rakúsku, a skalkulovali cenu ekonomicky k mojej spokojnosti.

Ich priateľskí, technicky vynikajúci pracovníci tento projekt nakoniec v podivuhodne krátkom čase zrealizovali k mojej plnej spokojnosti.

Je to dom, v ktorom sa človek cíti dobre (doslovný preklad: dom dobrého pocitu prvej kategórie)! Nie je to vôbec samozrejmé, ale u tejto firmy je zažitá kultúra. Vďaka!

RS, Spital bei Michelhausen
Naspäť
Máte otázky? Kontaktujte nás Napíšte nám
Kalinovská 1493,
023 02 Krásno nad Kysucou
+421(0) 905 247 463
+421(0) 905 758 518
info@drevenydom.sk
Odber noviniek
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný ako prvý!
©2021 www.www.drevotrend.com, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal