Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V.K.

Bratislava - Rača
Po rozhodnutí postaviť si domček z dreva prišiel na rad výber firmy, ktorá by náš projekt zrealizovala. Hľadali sme, ako asi každý stavebník, kvalitu za prijateľnú cenu. Naša voľba padla na firmu Drevotrend z Krásna nad Kysucou, ktorá stavia drevodomy zo škandinávskeho smreka, materiálu známeho svojimi jedinečnými vlastnosťami.

Už na prvý pohľad zaujala profesionálna web stránka s prehľadom katalógových domov a odpoveďami na otázky, ktoré si stavebník pri stavbe drevodomu kladie. Veľmi dôležitým motívom výberu firmy boli aj recenzie spokojných zákazníkov a galéria realizovaných prác. Keďže vzhľadom na rozlohu a profil nášho pozemku nebolo možné vybrať si domček z katalógu, firma Drevotrend nám na základe nášho návrhu vypracovala kompletný individuálny projekt pre stavebné povolenie. Pri takmer rok trvajúcich peripetiách s vybavovaním stavebného povolenia nám manželia Hajtmanovci a ďalší spolupracovníci plne vychádzali v ústrety zabezpečením rôznych posudkov, ktoré od nás požadoval stavebný úrad.

V polovici januára 2019 sa začala výstavba nášho drevodomu, ktorá bola od začiatku vysoko organizovaná a profesionálna. Partia majstrov, hoci pracovala v nepríjemných zimných podmienkach, postupovala takou rýchlosťou, že do necelých dvoch týždňov bola stavba pod strechou. Aj pri logistike ďalších prác z našej strany (komín, zdravotechnika, elektroinštalácie) nám Drevotrend vychádzal maximálne v ústrety, takže na stavbe nedochádzalo k zbytočne dlhým prestojom.

Naše požiadavky na praktické zmeny, ktoré vyvstali v priebehu výstavby, boli plne akceptované. Po celý čas našej spolupráce prebiehala s majiteľmi firmy bezproblémová, korektná a slušná komunikácia, aká bohužiaľ u mnohých slovenských firiem nie je samozrejmosťou. Domček bol zo strany firmy Drevotrend kompletne dokončený začiatkom mája, kedy boli osadené vnútorné schody, dvere a zábradlia.

Z našej strany preto môžeme firmu Drevotrend plne odporúčať všetkým, ktorí sa rozhodujú naplniť si svoj sen o bývaní v drevenom domčeku.

V Bratislave, 15. 06. 2019

V.K., Bratislava
Naspäť
Máte otázky? Kontaktujte nás Napíšte nám
Kalinovská 1493,
023 02 Krásno nad Kysucou
+421(0) 905 247 463
+421(0) 905 758 518
info@drevenydom.sk
Odber noviniek
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný ako prvý!
©2020 www.www.drevotrend.com, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal