Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

K.S.

Jablonové
Drevodom v modernom prevedení bol vždy mojím tajným snom a tak som začala s výberom spoľahlivej stavebnej firmy. Po viacerých obhliadkach rôznych stavieb a získavaní informácií som sa rozhodla pre firmu Drevotrend. Od začiatku som verila, že moje rozhodnutie bolo správne. Po prvotných stretnutiach s manželmi Hajtmanovými a následnej dohode o dielo sa začala byrokracia a boj s úradmi ohľadne stavebného povolenia. Tu sa chcem poďakovať pánovi Ing. Tatarkovi za ochotu a trpezlivosť pri riešení a zmenách potrebných dokumentov.

Samostatné zahájenie stavby drevodomu sa začalo 14. februára na Valentína, čo som vnímala ako dobre znamenie. Po pár týždňoch stála hrubá stavba a moje nadšenie pre drevodom neutíchalo. Spoznala som dve partie výborných majstrov s odbornými skúsenosťami , ktorí vedeli vždy vypočuť moje návrhy pri prípadných zmenách počas tvorenia môjho sna.

Napriek pandémii, ktorá toho roku vypukla, sme stavbu nezastavili a napredovali ďalej, aj keď sa nám komplikácie nevyhli. Koncom decembra, pred Vianocami, mi bola odovzdaná stavba domu, garáže, záhradného domčeka a tiež prístavby, ktorú sme riešili po dostavbe domu z technických a praktických dôvodov. Aj napriek nepredvídateľným okolnostiam boli stavby odovzdané presne, podľa dohodnutých termínov a plánov.

Týmto sa chcem poďakovať firme Drevotrend za ich profesionalitu, ústretovosť, korektnosť a v neposlednom rade za ľudskosť počas celej realizácie.


K.S., Jablonové
Naspäť
Máte otázky? Kontaktujte nás Napíšte nám
Kalinovská 1493,
023 02 Krásno nad Kysucou
+421(0) 905 247 463
+421(0) 905 758 518
info@drevenydom.sk
Odber noviniek
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný ako prvý!
©2021 www.www.drevotrend.com, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal