Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Postup prípravy a realizácie drevodomu
VÝBER A ÚPRAVA PROJEKTU
Prvým a najdôležitejším krokom je výber vonkajšieho tvaru a vnútornej dispozície domu.
Každý dom z našej ponuky je možné upraviť a prispôsobiť Vašim potrebám a predstavám, je možné ich navzájom kombinovať ale aj vyrobiť a postaviť aj úplne nový projekt. Vypracovanie nového projektu, respektíve výrazné prepracovanie typového projektu je spoplatnené. Táto suma Vám bude v plnej výške odpočítaná po realizácii projektu. Pri výbere vhodného projektu je potrebné zohľadniť typ a veľkosť pozemku /rovinatý - svahovitý, úzky - široký, najkrajší výhľad, svetové strany, okolitá zástavba /jednopodlažné - dvojpodlažné stavby/. Ideálny je rovinatý pozemok, s dobrým prístupom a najkrajším výhľadom na juh /respektíve juhovýchod, juhozápad/.
ODSÚHLASENIE CENOVÝCH
A ZMLUVNÝCH NÁLEŽITOSTÍ
V prípade výberu typového domu, pokiaľ sa nezmení tvar, rozmery alebo rozsah dodávky cena uvedená na stránkach sa nemení.
Nacenia sa iba zmeny v rozsahu dodávky.
PRÍPRAVA PROJEKTOV PRE
STAVEBNÉ POVOLENIE
V prípade záujmu Vám po podpise zmluvy môžeme vypracovať kompletný projekt pre stavebné povolenie. Z kapacitných dôvodov vypracovávame projekty výlučne pre zazmluvnené stavby. Na základe kompletnej projektovej dokumentácie Vám príslušný stavebný úrad vydá stavebné povolenie.
PRÍPRAVA ZÁKLADOVEJ PLATNE
Po vydaní stavebného povolenia je možné zhotoviť základovú platňu.
ZAHÁJENIE MONTÁŽE
Po dostatočnom vyzretí základovej platne a vyhotovení hydroizolácie je možné zahájiť montáž. Montáž prebieha v 8 - 15 dňových turnusoch v závislosti od veľkosti stavby a ročného obdobia. K montáži je potrebné zabezpečiť pripojenie na elektrickú sieť. V prípade, že nie je dostupné napojenie na sieť je možné realizovať montáž aj pomocou elektrocentrály.
Máte otázky? Kontaktujte nás Napíšte nám
Kalinovská 1493,
023 02 Krásno nad Kysucou
+421(0) 905 247 463
+421(0) 905 758 518
info@drevenydom.sk
Odber noviniek
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný ako prvý!
©2021 www.www.drevotrend.com, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal