Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Výhody našich drevostavieb


Drevo je prírodný materiál, ktorý má svoju neopakovateľnú a prirodzenú krásu, vôňu a atmosféru a vnáša tak do domu energiu prírody, vnímateľnú všetkými zmyslami. Kvalita nášho produktu a spokojnosť zákazníka je pre nás najväčšou prioritou, tomu podriaďujeme výber materiálu, technológie aj kvalitu prevedených prác.

Väčšia obytná plocha - u našich drevostavieb získate o 10 - 15 % viac obytnej plochy ako u murovanej stavby pri rovnakej zastavanej ploche, vďaka konštrukcii steny.

Dom na mieru - každú stavbu Vám prispôsobíme podľa Vašich potrieb a predstáv.

Krátka doba výroby stavby a jej montáže.

Suchý proces výstavby umožňuje stavbu realizovať aj v zimnom období.

Všetky stavebné prvky sú umelo vysušené, kvalitne hobľované a brúsené. Nie je potrebné čakať dlhú dobu na vysušenie stavby.

Drevo ako stavebný materiál je osvedčený a generáciami preverený stavebný prvok. Technológiou hrúbkového nadpájania sa drevo stabilizuje a eliminuje sa tak možnosť pracovania dreva.

Voľbou dodatočnej vnútornej izolácie je možné dosiahnuť výbornú energetickú bilanciu a tým výrazne šetriť náklady na vykurovanie.

Všetky zabudované prvky sú chránené proti škodcom.

Pri prepočte spotreby energie na výstavbu, prevádzku a likvidáciu budovy vzhľadom na produkciu CO2, má drevo v stavebnej konštrukcii výbornú bilanciu emisií, pretože počas svojho rastu strom pohltí viac škodlivín, ako ich po zabudovaní samotná budova vyprodukuje.


Drevo vďaka svojim vlastnostiam vytvára príjemnú atmosféru a klímu, dokáže regulovať svoju vlhkosť aj vlhkosť prostredia a robí tak obytný priestor zdravší a kvalitnejší.
Máte otázky? Kontaktujte nás Napíšte nám
Kalinovská 1493,
023 02 Krásno nad Kysucou
+421(0) 905 247 463
+421(0) 905 758 518
info@drevenydom.sk
Odber noviniek
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný ako prvý!
©2021 www.www.drevotrend.com, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal